Hľadáme talentovaného SEO špecialistu, link buildera – ukončené

Táto ponuka je už žiaľ ukončená. Avšak ak sa chceš pripojiť do nášho tímu, možno niečo vymyslíme :). V prípade záujmu, mi napíš, prosím, na janko@spotibo.com.

Do Spotibo hľadáme SEO špecialistu alebo špecialistku so zameraním na link building. Vyvíjame SEO auditor a poskytujeme prémiové SEO služby pre skvelé firmy ako ZOOT (viď prípadovú štúdiu) alebo SME.sk (prípadovka). 

Aká bude náplň tvojej práce?

Budeš robiť poctivé SEO, získavať kvalitné spätné odkazy. Ak máš dostatok skúseností, veľmi radi ti zveríme aj tvorbu SEO stratégií či zlepšovanie našich postupov a know-how. Ak ťa ťahá predovšetkým technické SEO, pozri našu ďalšiu voľnú pozíciu.

Prečo robiť SEO v Spotibo?

Získaš know-how, aké na Slovensku nenájdeš

Ako jedna z mála SEO agentúr na svete vyvíjame vlastný crawler. Do detailov poznáme, ako taká technológia funguje. Odborne patríme k špičke v rámci SR, ČR. A chceme preraziť aj vo svete.

Zaistíme ti odborné školenia a účasť na konferenciách. Už sa tešíš na ďalší SEO restart alebo BrightonSEO?

Máme skvelých klientov

Zastávame názor, že kto chce získať najlepšie pozície, musí mať najlepší obsah. Preto pracujeme s inšpiratívnymi klientami, ktorí vo svojom odvetví patria k najlepším.

Pracuj odkiaľ chceš a kedy chceš

Náš tím funguje na diaľku. Z Trnavy, východu, niekedy z pláže alebo švédskeho veľkomesta.

Pre nás je podstatné, aby to nenarušilo spokojnosť klientov a vzájomnú spoluprácu. Zo začiatku bude potrebné, aby sme boli aj v osobnom kontakte a mali aspoň 4 – hodinový prienik, kedy budeme pracovať spoločne. Čím viac si skúsený (skúsená) a samostatný (samostatná), tým menej je potrebné dochádzať.

Prístup k profesionálnym SEO nástrojom

Budeš môcť pracovať s platenými nástrojmi ako Ahrefs, Spotibo, SEO Screaming Frog, Marketing Miner či Collabim.

Sick days a po dvoch rokoch dovolenka navyše

Ak budeme spolupracovať aspoň dva roky, okrem rastúceho platu sa môžeš tešiť aj na týždeň dovolenky navyše

Čo od teba očakávame

SEO ťa musí hlavne baviť. Bez toho to nejde. Základným predpokladom je zodpovednosť, samostatnosť a hlavne, aby sa na teba dalo spoľahnúť. Aby si mal/a chuť na sebe pracovať. Taktiež ťa nesmie desiť komunikácia. Očakávame, že budeš komunikovať s klientami či partnermi ohľadom získavania odkazov.

O SEO a link buildingu by si už mal/a niečo vedieť. Čo zatiaľ nevieš, to ťa naučíme. Môžeš byť aj senior. Potom naopak budeš učiť ty nás.

S kým budeš pracovať?

Najmä s Jankom a so šikovnicou Baškou.

FAQ:

  • Úväzok: Fulltime.
  • Typ spolupráce: Zamestnanecký pomer alebo fakturácia.
  • Seniorita: Junior, senior, expert.
  • Prax: SEO si skúšal/a minimálne na vlastnom projekte. Alebo máš skúsenosti s tvorbou obsahu, online marketingom, PR, UX alebo vývojom webu.
  • Miesto práce: Aspoň občas je nutné prísť do Trnavy, pracujeme v centre mesta na nádvorí (mapa, priestory).
  • Plat: Závisí od tvojej seniority a plnenia dohodnutých cieľov. Máme vysoké očakávania a tomu bude zodpovedať aj odmena. Nástupný plat (hrubá mzda): Od 800 € (1 000 € s odmenami) do 2 000 € (2 500 € s odmenami). V prípade fakturácie viac.
  • Termín nástupu: Podľa dohody.

Táto ponuka je už žiaľ ukončená. Avšak ak sa chceš pripojiť do nášho tímu, možno niečo vymyslíme :). V prípade záujmu, mi napíš, prosím, na janko@spotibo.com.

11 rokov skúseností do vášho e-mailu

Chcete dostávať spoľahlivé SEO tipy a privátne know-how z našich tímových porád? Stačí ak vyplníte e-mail a prihlásite sa k odberu.

Napísať nový komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.