Vybrané referencie

Pracujeme pre profesionálov, ktorí idú neustále vpred.

Petit Press logoPetit Press (SME logo)

Projekty slovenského vydavateľstva Petit Press, navštevujú dva milióny používateľov mesačne. Klientovi pomáhame so SEO stratégiou a jej realizáciou od roku 2013.

Máme na starosti SEO pre správy SME (viď prípadovú štúdiu o spôsobe našej spolupráce), Dovolenka.sme.sk (viď prípadovú štúdiu o zvýšení obratu o 1,2 milióna € ročne) a mnohé ďalšie projekty.

Spolupráca so Spotibom priniesla do našej práce systém. Najmä pri tvorbe nových webov bol prínos odporúčaní jednoznačný.
Vyzdvihujem komplexnosť tímu. Okrem výborných SEO odporúčaní je ich výhodou aj skúsenosť s UX a programátorský background. Odporúčajú praktické veci realizovateľné v praxi a vedia ich konzultovať priamo s programátormi.
Ľubomír Jochim

Ľubomír Jochim

Riaditeľ komerčných projektov

Zrealizované služby

 • Technické SEO analýzy
 • Analýzy kľúčových slov
 • Stratégie link buildingu
 • SEO školenie pro projektových manažérov a webmasterov
 • Poradenstvo vo webovej analytike a online marketingu

Obdobie spolupráce

August 2013 - súčasnosť

ZOOT

ZOOT je najväčší český online obchod s módou. Pôsobí tiež na Slovensku a v Rumunsku.

Umiestnil sa na 43. priečke prestížneho rebríčka najrýchlejšie rastúcich európskych firiem, ktorý zostavil anglický denník Financial Times. V roku 2016 dosiahol tržby v hodnote 706 miliónov českých korún (cez 27 miliónov €).

Díky spolupráci s týmem Janka Janušky jsme byli schopni vyřešit v ZOOT dvě zásadní potřeby. Úspěšně zvládnout přechod webu (CZ, SK, RO) na novou platformu a nastavit roadmapu s cílem průběžné optimalizace webu včetně pravidelného monitoringu SEO.
Úspěšné a včasné dokončení projektu ZOOT United bylo vázané na vánoční sezónu a o to víc jsem ocenila profesionalitu přístupu Janka Janušky.
Lucie Žaloudková

Lucie Žaloudková

Projektová manažérka

Zrealizované služby

 • SEO pre redizajn
 • Technické SEO analýzy
 • Analýzy kľúčových slov
 • Dlhodobé SEO

Obdobie spolupráce

2016 - 2018

Oblečsadoroboty.sk

Oblečsadoroboty.sk je e-shop s pracovným oblečením. Máme na starosti dlhodobé SEO, s cieľom ešte zvýšiť a dlhodobo udržiavať vedúce postavenie v segmente pracovného oblečenia na Google.

Agentúrna profesionalita, no omnoho väčšia pridaná hodnota. Nehľadali sme len „mechanického“ SEO špecialistu, ale komplexného partnera, ktorý nás posunie ďalej. A našli sme.
Spotibo sú absolútni odborníci v tom, čo robia. Na rozdiel od renomovaných agentúr skutočne posúvajú SEO do nových sfér.
Katarína Bobáková

Katarína Bobáková

Marketingová manažérka

Zrealizované služby

 • SEO pre redizajn
 • Analýza kľúčových slov
 • Link building workshop a konzultácie
 • Dlhodobé SEO

Obdobie spolupráce

Január 2019 - súčasnosť

Tonerpartner

E-shop ponúka tonery a tlačiarne v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku a Poľsku.

Klientovi sme pomohli s nastavením dlhodobej SEO a link building stratégie. Taktiež priebežne konzultujeme jej realizáciu.

Jankov tím sme oslovili na spoluprácu vo forme SEO konzultácií a nemohli sme si vybrať lepšie. Veľmi oceňujem ich prístup k projektu, komplexnosť a odbornosť. Prvým výsledkom je väčšia organizácia našich SEO aktivít a verím, že prídu aj ďalšie.
Michal Královič

Michal Královič

E-commerce Manager

Zrealizované služby

 • SEO konzultácie
 • Link building stratégia a workshop

Obdobie spolupráce

Od augusta 2019 - súčasnosť

Radoxist logoRadoxist studio

Studio Radoxist zdeľuje posolstvo reklamy pomocou výstižných fotografií obohatených o prvky počítačovej grafiky. Štúdio sa podieľalo na projektoch pre popredné reklamné agentúry ako Leo Burnett, Sid Lee alebo MUW Saatchi & Saatchi.

S Jankom sa mi spolupracuje super. Najviac si cením, že nerieši SEO klasickým štýlom, ale záleží mu na tom, aby web fungoval ako celok. Má prehľad, čo funguje, a môžem sa na neho spoľahnúť ako na silný sekundárny názor.
Páči sa mi, že sa snaží obsiahnuť celú problematiku do hĺbky a nezaujíma sa primárne len o to, aby bola práca čo najskôr hotová.
Radoslav Žilinský

Radoslav Žilinský

Majiteľ

Zrealizované služby

 • Poradenstvo v online marketingu
 • Analýza kľúčových slov
 • Implementácia a nastavenie Google Analytics

Obdobie spolupráce

Apríl 2014 - september 2014

Ďalšie referencie

Exponea logo Sazka logo Feedo logo Zľavy na Zľavadňa ZOOT logo SME logo Môjdom logo Boataround logo Pohodo logo Tonerpartner logo Ubytovanie na Slovensku logo Leveling systém na dlažbu Levelys - logo Bizbuilders logo Pracovné oblečenie od Oblecsadoroboty.sk Kavárna a pražírna - Typhoon Coffee

Dodatočné hodnotenia a vyjadrenia klientov nájdete aj na e-shop platforme Shoptet.

Zvažujete spoluprácu? Neváhajte.

Chcem ponuku na mieru

Presunúť hore