Náš tím

Tak ako na stavbu domu potrebujete architekta či murára, na kvalitné SEO potrebujete špecialistov na SEO stratégiu, technické a obsahové SEO, link building.

Janko Januška

Ján Januška, zakladateľ / SEO strategist

Janko pomáha klientom s dlhodobou SEO stratégiou, dohliada na kvalitu práce a zodpovedá za rozvoj tímového know-how.

Vyštudoval informatiku na Matfyze, neskôr pokračoval na ČVUT. Začínal ako programátor. Fascinovali ho webové technológie a vyhľadávacie algoritmy. SEO obľubuje vďaka prepojeniu technického, analytického a marketingového sveta.

Pracoval v poprednej pražskej SEO agentúre, neskôr prešiel na voľnú nohu a časom založil Spotibo agentúru a SaaS nástroj na technické SEO. Príležitostne vedie prednášky o SEO a publikuje odborné články.

Janko má dlhodobé skúsenosti napríklad s projektami:
  

Barbora Bošková

Barbora Bošková, SEO tím líderka

Baška pracuje v Spotibo od roku 2017. Zodpovedá za väčšie projekty a vedie časť tímu. Špecializuje sa na obsahové SEO a jeho prepojenie s link buildingom, AI.

Pôvodne pomáhala s marketingom Spotibo aplikácie pre anglicky hovoriaci trh. Postupne sa začala venovať klientskej práci. 

Baška mala na starosti Exponeu, LiveAgent, momentálne zodpovedá napr. za slovenský aj český Möbelix a globálne SEO pre Billdu:

  

Gréta Vrbičanová

Gréta Vrbičanová, senior SEO konzultantka

Gréta u nás začínala popri PhD štúdiu. Okrem SEO inklinuje aj k UX a webovej analytike. Širší záber a veľmi dobre zvládnutý projektový manažment sú jej najväčšou výhodou vo vedení SEO projektov.

Momentálne má na starosti napr. globálne SEO pre Tonerpartner, vedie projekt Generali.
 

Tomáš Ďurovič

Tomáš Ďurovič, špecialista na technické SEO

Tomáš sa k nám pripojil po 3 rokoch práce na SEO pre globálny SaaS projekt.

Špecializuje sa na SEO pre redizajn webu, technický monitoring a SEO audity. Tiež má skúsenosti s optimalizáciou Core Web Vitals a analýzami kľúčových slov. Rád experimentuje a skúma správanie vyhľadávacích robotov.

Má na starosti napríklad Generali, Športnet, zodpovedá za technické SEO na SME.sk:

 

Link building špecialisti

Petra Kováčová
Pavol Hric
Filip Jankovič
Michal Turňa

Potrebujete skúsený SEO tím? Napíšte nám.