Hľadáš výzvy v SEO? Staň sa súčasťou nášho tímu

Prečo robiť SEO v Spotibo?

1. Spoľahlivý tím, ktorý ťa podporí

Náš tím je zložený z odborníkov a talentovaných juniorov. Tvoji budúci parťáci sú ochotní, šikovní a ak máš pocit, že zapadneš, určite nám napíš :). Hovorieva sa, že v SEO je prevaha chlapov, no u nás to akosi neplatí.


2. Voľnosť

Neriešime pracovnú dobu, miesto práce. Môžeš pracovať v Trnave (mapa, priestory) alebo hocikde inde. Nemáme pravidlá pre dovolenky. Nezväzujeme ruky povinnými procesmi a postupmi. 

Za nás sú zásadné spoločné hodnoty, výsledky práce a spokojnosť klientov. Je len na tebe, akými spôsobmi to dosiahneš. Snažíme sa do tímu prinášať voľnosť podobnú freelancingu. Avšak treba počítať s tým, že budeš mať navyše zodpovednosť voči tímu


3. Skvelí klienti, ktorí zrealizujú tvoje návrhy

Zastávame názor, že kto chce získať najlepšie pozície, musí mať najlepší obsah. Preto pracujeme s inšpiratívnymi klientami, ktorí vo svojom odvetví patria k špičke. Vyznajú sa v marketingu, často aj v SEO.


4. Zmysluplná práca

Nepracujeme na projektoch, kde máme etické či morálne pochybnosti. Dištancujeme sa od projektov, ktoré zaváňajú klamaním zákazníka – dezinfo scéna, šarlatánstvo, pochybné výživové doplnky a iné „zázraky“.

Každý máme inak nastavené hranice toho, čo je okey a čo je za čiarou. Rešpektujeme to. Dobrú prácu odvedieme vtedy, ak nás to baví, napĺňa. Nevidíme dôvod podieľať sa na projektoch, ktoré nechce nikto z nás rozvíjať, sú proti nášmu presvedčeniu.


5. Získaš know-how, aké na Slovensku nenájdeš

Ako jedna z mála SEO agentúr na svete vyvíjame vlastný crawler. Do detailov poznáme, ako taká technológia funguje. Odborne patríme k špičke v SR, ČR. Viacerým projektom pomáhame uspieť aj globálne.

Pravidelne máme know-how sedenia, kde zdieľame najnovšie poznatky. Posúvame sa vpred tempom, ktoré freelancer či in-house špecialista nemôže zvládnuť.  

Taktiež ti pripravíme tréningový plán na mieru, zaistíme odborné školenia a účasť na konferenciách. Už sa tešíš, keď skončí korona a bude ďalší SEO restart alebo BrightonSEO?


Aktuálne voľné pozície

Radi spoznáme nové talenty či skúseného profika na SEO/link building. I keď teraz nikoho aktívne nehľadáme. Avšak ak by si s nami chcel/a spolupracovať, daj nám určite vedieť, prosím, na janko@spotibo.com. Budú nás zaujímať:

  • Čo by si chcel/a konkrétne robiť, aká práca je ti v SEO najbližšia
  • Ak máš skúsenosti, tak aké konkrétne: ideálne príklady projektov, výsledky, úplne najlepšie by bolo formou prípadovej štúdie
  • Prečo chceš s nami spolupracovať, resp. čo ťa zaujalo.

Vopred vďaka :).

Naposledy ukončené výberká

Link building špecialist(k)a

Si komunikatívna a kreatívna duša so záľubou v riešení problémov? Nerobí ti problém vybaviť spolupráce cez telefón? Ak sa chceš sa posúvať ďalej a čeliť medzinárodným výzvam, radi s tebou budeme spolupracovať. 

Senior PR alebo link building manažér(ka)

Sme presvedčení, že ak chceme ponúkať lepšie služby, musíme mať presah aj do PR. Musíme sa zlepšiť v komunikácii, byť kreatívnejší. Máme rezervy. Hľadáme posilu do tímu, ktorá nám pomôže túto výzvu vyriešiť.

Senior SEO konzultant/ka

Hľadáme skúsenú posilu, ktorá bude zodpovedať za SEO pre veľké a medzinárodné projekty. 

Junior SEO konzultant/ka

Hľadáme juniorného konzultanta, ktorý bude pracovať na skvelých projektoch. S realizáciou mu pomôžu ďalší členovia nášho tímu, tímu klienta a prípadne aj ďalší špecialisti podľa potreby.

Stáž: SEO a link building

Hľadáme talentovaného člena tímu, ktorý sa chce rozvíjať. Makať sa na sebe.

Poď robiť svetové technické SEO