Hľadá sa senior SEO konzultant/ka (ukončené)

Táto ponuka je už žiaľ ukončená. Avšak ak sa chceš pripojiť do nášho tímu, možno niečo vymyslíme :). V prípade záujmu, mi napíš, prosím, na janko@spotibo.com.

Hľadáme skúseného SEO konzultanta, prípadne experta, ktorý doplní náš tím. A posunie nás vpred v poskytovaní prémiových SEO služieb pre firmy ako SME.sk, Exponea či Möbelix. 

Aká bude náplň tvojej práce?

Budeš zodpovedať za SEO pre zaujímavé projekty. Aké to budú, sa spoločne dohodneme. Výber je pestrý.

Tvojou úlohou bude príprava SEO stratégií, projektový manažment, komunikácia s klientom. Čiastočne aj realizácia. Ak to bude potrebné (a nie je ti to proti srsti), vyškolíš klienta podľa potreby. Budeš mať po ruke náš tím, tím klienta a ak treba, aj ďalších špecialistov.

Do cesty ti budú prichádzať výzvy, ktoré nikto z nás neriešil. Tvojou úlohou bude popasovať sa s nimi, prevziať zodpovednosť.

Robíme poctivé SEO, získavame kvalitné spätné odkazy a takýto prístup očakávame aj od teba. Tiež očakávame, že dokážeš pomôcť menej skúseným kolegom.

Budeme radi, ak:

 • Zastrešíš rozvoj nášho know-how v oblastiach, ktoré sú ti blízke.
 • Ťa láka zdieľanie tvojich znalostí a skúseností (písanie článkov, prezentovanie na konferenciách,…).
 • Sa zapojíš sa do rozvoja nášho Spotibo SEO auditora.

Taktiež sme aktívni vo vzdelávaní SEO komunity, pomáhame viacerým neziskovým projektom. Keď ťa láka robiť prednášky, workshopy, radi ťa podporíme.

Prečo robiť SEO v Spotibo?

Získaš know-how, aké na Slovensku nenájdeš

Ako jedna z mála SEO agentúr na svete vyvíjame vlastný crawler. Do detailov poznáme, ako taká technológia funguje. Odborne patríme k špičke v SR, ČR. A chceme preraziť aj vo svete.

Pravidelne máme know-how sedenia, kde zdieľame najnovšie poznatky (časť posielame aj v newslettri). Každý z nás vylepšuje vybrané SEO aktivity do dokonalosti. Vďaka tomu sa posúvame vpred tempom, ktoré freelancer či inhouse špecialista nemôže zvládnuť.  

Taktiež ti pripravíme tréningový plán na mieru, zaistíme odborné školenia a účasť na konferenciách. Už sa tešíš, keď skončí korona a bude ďalší SEO restart alebo BrightonSEO?

Budeš mať skvelých klientov

Zastávame názor, že kto chce získať najlepšie pozície, musí mať najlepší obsah. Preto pracujeme s inšpiratívnymi klientami, ktorí vo svojom odvetví patria k špičke.

Môžeš pracovať odkiaľ chceš a kedy chceš

Fungujeme na diaľku. Z Trnavy, východu, niekedy z pláže alebo švédskeho veľkomesta.

Pre nás je podstatné, aby to nenarušilo spokojnosť klientov a vzájomnú spoluprácu. 

Čím viac si skúsený (skúsená) a samostatný (samostatná), tým menej sa potrebujeme stretávať. Vieme si predstaviť aj spoluprácu bez osobného kontaktu.

Budeš mať voľnosť

Neberieme projekty, na ktorých nechce nikto robiť. Neriešime pracovnú dobu. Ani nezväzujeme ruky povinnými procesmi a postupmi. Za nás je zásadné, aby si zdieľal/a naše hodnoty, mal/a výsledky a aby boli klienti spokojní. Je len na tebe, akými spôsobmi to dosiahneš. 

Snažíme sa do tímu prinášať voľnosť podobnú freelancingu. Avšak treba počítať s tým, že budeš mať navyše zodpovednosť voči tímu.

Profesionálne SEO nástroje sú samozrejmosťou

Budeš môcť pracovať s platenými nástrojmi ako Ahrefs, Spotibo, SEO Screaming Frog, Marketing Miner či Collabim. Radi sa necháme ukecať aj na niečo nové.

Sick days a po dvoch rokoch dovolenka navyše

Ak budeme spolupracovať aspoň dva roky, okrem rastúceho platu sa môžeš tešiť aj na týždeň dovolenky navyše

Čo od teba očakávame

SEO ťa musí hlavne baviť. Bez toho to nejde. Základným predpokladom je zodpovednosť, samostatnosť a hlavne, aby sa na teba dalo spoľahnúť. Aby si mal/a chuť na sebe pracovať. Taktiež by si mal/a zvládať riadenie projektov, komunikáciu s klientmi. 

Odborné znalosti a skúsenosti

 • Máš aspoň 3-ročné skúsenosti v online alebo marketing svete (marketing, UX, analytika, vývoj webu,…)
 • Z toho máš minimálne rok skúseností so SEO: S tvorbou SEO stratégií, technickým & obsahovým SEO, link buildingom.
 • Máš skúsenosti s projektovým manažmentom a riadením projektov
 • Vzdelanie v oblasti marketingu, informatike, analytike, dizajne služieb a podobne sú výhodou
 • Angličtina: Nemáš problém s čítaním anglických textov a minimálne zvládaš jednoduchšiu komunikáciu. Čím viac jazykov ovládaš na profi úrovni, tým lepšie :). Máme na starosti aj anglické projekty.

Nie je nevyhnutné spĺňať všetko z vyššie uvedeného. Aj iný mix znalostí a skúseností môže pomôcť v lepšej práci na SEO.

Čo od teba NEočakávame

 • Aby si makal/a nadčasy, víkendy a trafil ťa z toho tlaku šľak. 
 • Aby si robil/a na veciach, ktoré nechceš. Nikdy sa nepúšťame do projektov, ktoré nikto nechce robiť alebo sú proti nášmu presvedčeniu.
 • Stereotypnú a nudnú prácu – radi sa hráme so SEO, automatizujeme čo sa dá, zlepšujeme procesy. 
 • Aby si strácal/a more času byrokraciou, schôdzkovaním a inými korporátnymi radovánkami. Sme menší tím, aké si to nastavíme, také to aj máme. Dačomu sa nedá vyhnúť, ale keďže máme v sebe zakódovaný odpor k byrokracii, je toho minimum.

S kým budeš pracovať?

Jankom, so šikovnicou Baškou, špecialistom Tomášom, link builderkou Grétou a ďalšími.

Plat

Hrubá mzda od 1 100 € (1 350 € s odmenami) do 2 400 € (3 000 € s odmenami). V prípade fakturácie viac. Závisí od tvojej seniority a plnenia dohodnutých cieľov. Máme vysoké očakávania a tomu bude zodpovedať aj odmena.

Súhrn:

 • Úväzok: Fulltime alebo podľa dohody.
 • Typ spolupráce: Zamestnanecký pomer alebo fakturácia.
 • Seniorita: Senior, expert.
 • Prax: Minimálne 1 rok si pracoval/a na SEO a máš aspoň 3-ročné skúsenosti s onlinom (marketing, UX, vývoj webu,…)
 • Miesto práce: Na diaľku, no bude fajn ak sa aspoň občas uvidíme. Viacerí sa stretávame v Trnave, v centre mesta na nádvorí (mapa, priestory).
 • Plat: Hrubá mzda od 1 100 € (1 350 € s odmenami) do 2 400 € (3 000 € s odmenami)
 • Termín nástupu: Podľa dohody.

Táto ponuka je už žiaľ ukončená. Avšak ak sa chceš pripojiť do nášho tímu, možno niečo vymyslíme :). V prípade záujmu, mi napíš, prosím, na janko@spotibo.com.

 

 

 

Získajte praktické SEO tipy pre zvýšenie zisku

Overené tipy z 13-ročnej praxe Praktické návody Automatizácie šetriace hodiny