Hľadáš výzvy v SEO? Staň sa súčasťou nášho tímu

Aktuálne voľné pozície

Link building špecialist(k)a

Si komunikatívna a kreatívna duša so záľubou v riešení problémov? Nerobí ti problém vybaviť spolupráce cez telefón? Ak sa chceš sa posúvať ďalej a čeliť medzinárodným výzvam, radi s tebou budeme spolupracovať. 


Prečo robiť SEO v Spotibo?

1. Spoľahlivý tím, ktorý ťa podporí

Náš tím je zložený z odborníkov a talentovaných juniorov. Tvoji budúci parťáci sú ochotní, šikovní a ak máš pocit, že zapadneš, určite nám napíš :). Hovorieva sa, že v SEO je prevaha chlapov, no u nás to akosi neplatí.

2. Voľnosť

Neriešime pracovnú dobu, miesto práce. Môžeš pracovať v Trnave (mapa, priestory) alebo hocikde inde. Nemáme pravidlá pre dovolenky. Nezväzujeme ruky povinnými procesmi a postupmi. 

Za nás sú zásadné spoločné hodnoty, výsledky práce a spokojnosť klientov. Je len na tebe, akými spôsobmi to dosiahneš. Snažíme sa do tímu prinášať voľnosť podobnú freelancingu. Avšak treba počítať s tým, že budeš mať navyše zodpovednosť voči tímu

3. Skvelí klienti, ktorí zrealizujú tvoje návrhy

Zastávame názor, že kto chce získať najlepšie pozície, musí mať najlepší obsah. Preto pracujeme s inšpiratívnymi klientami, ktorí vo svojom odvetví patria k špičke. Vyznajú sa v marketingu, často aj v SEO.

4. Zmysluplná práca

Nepracujeme na projektoch, kde máme etické či morálne pochybnosti. Od projektov, ktoré zaváňajú klamaním zákazníka – dezinfo scéna, šarlatánstvo, pochybné výživové doplnky a iné „zázraky“.

Každý máme inak nastavené hranice toho, čo je okey a čo je za čiarou. Rešpektujeme to. Dobrú prácu odvedieme vtedy, ak nás to baví, napĺňa. Nevidíme dôvod brať projekty, na ktorých nikto z nás nechce pracovať, sú proti nášmu presvedčeniu.

5. Získaš know-how, aké na Slovensku nenájdeš

Ako jedna z mála SEO agentúr na svete vyvíjame vlastný crawler. Do detailov poznáme, ako taká technológia funguje. Odborne patríme k špičke v SR, ČR. Viacerým projektom pomáhame uspieť aj globálne.

Pravidelne máme know-how sedenia, kde zdieľame najnovšie poznatky (časť posielame aj v newslettri). Každý skúsenejší člen tímu vylepšuje vybrané SEO aktivity do dokonalosti. Posúvame sa vpred tempom, ktoré freelancer či in-house špecialista nemôže zvládnuť.  

Taktiež ti pripravíme tréningový plán na mieru, zaistíme odborné školenia a účasť na konferenciách. Už sa tešíš, keď skončí korona a bude ďalší SEO restart alebo BrightonSEO?

Ukončené výberká

Senior PR alebo link building manažér(ka)

Sme presvedčení, že ak chceme ponúkať lepšie služby, musíme mať presah aj do PR. Musíme sa zlepšiť v komunikácii, byť kreatívnejší. Máme rezervy. Hľadáme posilu do tímu, ktorá nám pomôže túto výzvu vyriešiť.

Senior SEO konzultant/ka

Hľadáme skúsenú posilu, ktorá bude zodpovedať za SEO pre veľké a medzinárodné projekty. 

Junior SEO konzultant/ka

Hľadáme juniorného konzultanta, ktorý bude pracovať na skvelých projektoch. S realizáciou mu pomôžu ďalší členovia nášho tímu, tímu klienta a prípadne aj ďalší špecialisti podľa potreby.

Ukončené: Hľadá sa junior SEO konzultant/ka

Stáž: SEO a link building

Hľadáme talentovaného člena tímu, ktorý sa chce rozvíjať. Makať sa na sebe.

Zobraziť podrobnosti o pozícii

Pod robiť svetové technické SEO – ukončené